| Średnica | 90 mm |
|---|---|
| Grubość | 35 mm |
| Wewnętrzna dziura | 10 mm |
| Szerokość ścierna | 10 mm |
| Wysokość ścierna | 3mm |
| Nazwa | Diamentowa głowica szlifierska |
|---|---|
| Grit | 100 |
| aplikacji | Wyostrzyć |
| Kolor | brązowy |
| Szczegóły pakowania | Kartony |
| ostrzenie pił taśmowych ściernica CBN Rozmiar | 150*22,2*32mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Siatka ziarnista | B151 |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 647,7*75*200mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D20/25 |
| galwanicznie cbn rozmiar koła | 230*1.3*32mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B80 / 100 |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 125*3,2*11,1*3*7,5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B251 |
| rozmiar | 100*9*20 R1.4 B50 60 |
|---|---|
| kształt | 1Y1 |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Galwanizowany |
| Podanie | szlifowanie |
| Opakowanie | Pudełka |
|---|---|
| Wielkość | 125*12*31,75*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielona |
| Ścierny | CBN |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 32mm |
| cbn rozmiar ściernicy | 152 * 25,4. * 32 mm |
|---|---|
| Kształt koła CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B151 |