| Nazwa | galwanizowane koło Barazon |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 B181 B213 itp. |
| Kolor kartonu | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 127 mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Kolor Carten | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 152mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Nazwa | Ściernice CBN z powłoką galwaniczną |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 Ziarnistość |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 250mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 25,4 mm |
| cbn rozmiar koła | 152 * 19,05 * 32 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Piasek | B151 |
| Ściernica CBN galwanizowana | 100 * 0,8 |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Piasek | B60 B70 |
| galwanicznie cbn rozmiar koła | 125*4.2*11,1*4*7.5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B251 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | 125*22.23*20 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Piasek | B151 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*8*32*6*1,3 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | CBN |