Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. 86-371-86588970 Jack@jcabrasives.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. profil firmy

 • Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. profil firmy
 • Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. profil firmy
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Firma Handlowa

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Bliski Wschód,Na calym swiecie

 • marki

  JC

 • Ilość pracowników

  50~150

 • Coroczne wyprzedaże

  100000-500000

 • Rok założenia

  2007

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-371-86588970

Wprowadzenie

Zhengzhou jinchuan ścierniwa Co. l td., założona w 2004 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i sprzedaż galwanizowanych narzędzi diamentowych i CBN.Po ponad 10 latach wysiłków i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących galwanicznych CBN

Ostrzenie ściernic do ostrzenia pił taśmowych do drewna producent i dostawca w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo dobre relacje z wieloma silnymi dystrybutorami na rynkach zamorskich.Cieszymy się wysoką reputacją na rynkach supertwardych narzędzi na całym świecie.

Nasza fabryka koncentruje się na wytwarzaniu wszelkiego rodzaju narzędzi diamentowych i CBN w Chinach.Głównie w tym koła CBN do toczenia drewna, do ostrzenia nożyc, ostrzenia suk taśmowych do drewna, cięcia kamienia,

I różne gałęzie przemysłu na świecie. Jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty w różnego rodzaju opakowaniach zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.

Mając szansę i pełną przestrzeń chcielibyśmy pokazać Wam wszystkie nasze atuty i razem dorastać.Jestem pewien, że możemy nawiązać długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z Twoją cenioną firmą dzięki Twojemu zaufaniu i doskonałym usługom.
Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. profil firmy 0

 

Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. profil firmy 1

 

Historia

W grudniu 2012 r. Jinchuan Abrasives CO. Ltd był pierwszym producentem narzędzi diamentowych i CBN galwanizowanych. Które zamiast tradycyjnych tarcz ściernych z węglika krzemu i tlenku aluminium, z bardzo dobrym sprzężeniem zwrotnym na rynku krajowym i międzynarodowym.

W styczniu 2014 r. Rozszerzyliśmy linię produkcyjną, aby zwiększyć nasze zdolności produkcyjne, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

W lutym 2016 r. Zwiększyliśmy nasz sprzęt kontrolny, dynamiczną wyważarkę, dzięki której nasza produkcja jest o wiele bardziej cenna.

W dniu 28 grudnia 2018 r. Przenieśliśmy się do parku przemysłowego galwanizacji, aby zaakceptować

Rząd wspiera, a także czyni wielkie wysiłki na rzecz środowiska.

Zwiększymy skalę naszej produkcji, aby sprostać zwiększonym wymaganiom klientów.

Usługa

JINCHUAN ABRASIVES Co. ltd.

Usługa Advantage:

1. Produkcja, która specjalizuje się w narzędziach z galwanicznym diamentem i CBN.

2. Własna fabryka, może produkować masowo i zgodnie z rysunkiem projektowym wielkość produkowanych produktów.

3. Własni inżynierowie, zespół projektantów i projektantów. zapewnienie technologii i innowacyjnych produktów dla klientów.

4. Zgodnie z twoimi próbkami, które nam prześlesz, zaprojektujesz i opracujesz lepsze dla Ciebie.

Pomoc techniczna:

Większość naszych produkcji wykorzystuje zaawansowaną technologię amerykańską, z dobrym sprzętem i doświadczonymi pracownikami.

Usługi transportowe:

Dobre relacje z lokalnym fedexem, ups DHL i innymi ekspresowymi kurierami, wysyłają towary do dowolnego miejsca z szybką dostawą i szybko.

Nasz zespół

Nasza firma ma własny dział produkcji, dział techniczny, dział sprzedaży, dział finansowy, dział zarządzania i własną fabrykę, wszystkie działy są w swoich rolach i współpracują ze sobą, aby zrealizować cele pracy.

Za dział produkcji odpowiedzialny jest realizacja celów biznesowych firmy, jako punktu wyjścia, przestrzeganie zasady stałej produkcji opartej na sprzedaży, organizowanie zrównoważonej produkcji, gwarancja jakości i ilości produktów oraz terminowe wykonywanie zadań produkcyjnych .

Obowiązkiem działu technicznego jest kontrola projektowania i opracowywania nowych i starych produktów oraz przygotowywanie różnych dokumentów technicznych. Odpowiedzialny za kontrolę jakości produktu.

Obowiązkiem działu sprzedaży jest wyszukiwanie, klasyfikowanie, podsumowywanie i archiwizowanie informacji o sieci, promowanie sieci i handlu zagranicznego. Odpowiedzialny za regularną i nieregularną komunikację z klientami, aby zrozumieć ich długoterminowe i krótkoterminowe potrzeby i dążyć do jak najszerszego składania podpisów.

Obowiązkiem działu finansowego jest uczestnictwo w opracowywaniu rocznego biznesplanu firmy i organizowanie przygotowania rocznego budżetu finansowego spółki. Wdrożenie państwowej polityki finansowej i księgowej, polityki podatkowej i regulacji; Sformułowanie i wdrożenie polityki rachunkowości firmy, polityki podatkowej i systemu zarządzania finansami. Księgowanie wynagrodzeń pracowników, płatności i tak dalej.

Odpowiedzialnością fabryki jest współpraca z działem handlu zagranicznego w celu terminowego wykonania własnych zadań.