Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. 86-371-86588970 Jack@jcabrasives.com
Kontrola jakości Uzyskaj wycenę
Dom -

ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. Kontrola jakości

  • Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. Certyfikaty
  • Chiny ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. Certyfikaty
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-371-86588970

QC profilu

Nasza firma zapewni produkty i usługi ściśle zgodne z potrzebami klientów, a my będziemy odpowiedzialni za jakość dostarczonych produktów, aby zapewnić realizację zamówienia w uzgodnionym okresie.

Produkty, które sprzedajemy, są wykonane z zaawansowanej technologii i kwalifikowanych materiałów, a produkty, które sprzedajemy, są nowymi i nieużywanymi kwalifikowanymi produktami iw pełni spełniają wymagania jakości, specyfikacji, wydajności i standardów technicznych.

Zrobimy dobrą robotę w każdym ogniwie zapewniania jakości i pracy prewencyjnej, wykonamy dobrą robotę nad wpływem czynników jakości produktu we wszystkich aspektach kontroli.

1. W organizacji operacji produkcyjnych zorganizujemy rozsądny czas, aby uniknąć długich godzin ciągłej pracy w godzinach nadliczbowych, aby nie powodować zmęczenia pracowników i wpływać na produkcję.

2. W zakresie zarządzania procesami będziemy ściśle przestrzegać dyscypliny procesu, kompleksowo uchwycić innowacje technologii produkcji, usprawnić proces i wykonać dobrą pracę w produkcji.

3. W zakresie doradztwa technicznego i szkoleń, będziemy przywiązywać wagę do poradnictwa i szkolenia umiejętności technicznych i umiejętności zawodowych.

4.W zakresie zarządzania. Poprawimy system nadzoru i kontroli oraz wzmocnimy kontrolę fabryki na miejscu.

5. W końcu, w przypadku produktów niewykwalifikowanych, zajmiemy się nimi właściwie, wyciągniemy z nich wnioski i podejmiemy środki, aby zapobiec ich ponownemu wystąpieniu