| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBN | 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B251 |
| narzędzia do obróbki drewna | wiertła ze stali węglowej |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D40/45 |
| Rozmiar ziarna | B151 |
|---|---|
| Zastosowanie | Ostrzanie piły drewnianej |
| OD | 5, 6, 8 ′′ |
| Profil | 10/30, 9/29, 7/39.4 |
| Żywotność | 5000 metrów |
| Kolor kartonowy | żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 254 mm |
| Materiał | Diament |
| Wewnętrzny otwór | 20mm |
| Rozmiar koła cbn | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Piasek | B100/150 |
| Twardość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Długość życia | Długi |
| Piasek | D30/35 |
| Materiał | Diament |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Średnica | 150 mm |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | B181 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 5 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Ubieranie się | Nie ma potrzeby |
| Funkcja | Galwaniczne ściernice CBN |
| Zaletą | Ma wpływ na zmniejszenie wagi |
| Zasiłek | Może również zmniejszyć koszty transportu |
| Materiały ścierne | Diament |
|---|---|
| Obligacja | Żywica |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | szary |