| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBN | 125*19,05*20 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Piasek | B151 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBN | 127*22,7*12,7 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Siatka ziarnista | B181 |
| ostrzenie pił taśmowych ściernica CBN Rozmiar | 150*22,36*32 (Woodmizzer) |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Siatka ziarnista | B151 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | WM7/39,5 127*22,23*12,7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie miseczki, 1A1, naczynie |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Grys | B151 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*10*20*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Colour | Black |
|---|---|
| Inner Hole | Customized |
| Grit | B110/120 , B170/151 |
| Bond Type | Electroplated |
| Application | For Knife Sharpening |
| Basebody | STAL |
|---|---|
| Ścierny | CBN |
| Wielkość ziarna | B151 |
| Podanie | Służy do ostrzenia nożyczek |
| Twardość | STANDRAD |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*45*32*10*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN B126 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 1745*45*78*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | CBN B181 |
| Specyfikacja | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Szlifowanie piłek węglika |
| Pakiet | Pudełka |
| Rozmiar ziarna | D76 |
| Materiał środkowy | Aluminium |