| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 125*3,2*11,1*3*7,5 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B251 |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | łączony galwanicznie cbn |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B100/120 |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 351*1,5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Ścierny | cbn galwanicznie połączone |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Kolor kartonu | Fioletowy |
|---|---|
| rozmiar | Wszystkie rodzaje |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowywanie |
| Grit | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Imię | Diamentowa głowica szlifierska |
|---|---|
| Kształt | Cylindryczny |
| Cel, powód | Wyostrzyć |
| kolor | brązowy |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| rozmiar szlifowania CBN CBN CBN | 150*22*32 (Mill) |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| Rodzaj | tarcze tnące |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Zastosowanie | Ciąć |
| Obligacja | żywica |
| Nazwa produktu | Płyty do cięcia diamentów z łącznika żywicy |
| Basebody | STAL |
|---|---|
| Ścierny | CBN |
| Typ standardowy | 14F1 |
| Kolor CBN | Czarny brązowy |
| Wielkość ziarna | B151 |
| Kolor | szary |
|---|---|
| Opakowanie | Karton |
| Materiały ścierne | Diament |
| Wielkość | 75*12*15,8*6*6mm |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Nazwa | Diamentowa głowica szlifierska |
|---|---|
| Kształt | Cylindryczny |
| aplikacji | Wyostrzyć |
| Giti | 100,120,180 |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |