| Imię | Hybrydowa ściernica 14A1 |
|---|---|
| Kształt | płaski |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Żywica |
| Kolor | Srebro |
| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Rozmiar koła | 60*93*20 mm |
| opakowanie | Eksportuj specjalne pudełko |
| Materiał ścierny | 1 Klasa |
| Cechy | Wysoka wydajność cięcia, dobre samoostrzenie, długa żywotność |
| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
|---|---|
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pakiet | Jeden w pudełku |
| Średnica | 100mm |
|---|---|
| Grubość | 30 mm |
| Wewnętrzna dziura | 20 mm |
| Szerokość ścierna | 3mm |
| Wysokość ścierna | 10 mm |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| nazwisko | Tarcza diamentowa CBN |
|---|---|
| Wielkość | 60mm |
| Ścierny | CBN |
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| Nazwa | galwanizowane koło Barazon |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 B181 B213 itp. |
| Grubość | 1,55 mm |
|---|---|
| Średnica | 127 mm |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | D151 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |