| galwanicznie cbn rozmiar koła | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | D140 / 170 |
| Grubość | 53,8 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Zęby piły przeznaczone do kontaktu z żywnością |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar bloku szlifierskiego | 10*14*16*38 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Piasek | D601 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*35*31.75*3*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Kształt | Płaski |
|---|---|
| Ścierny | Diament i CBN |
| Lepkość | dobry |
| Stosowanie | Ostrzenie |
| Piasek | 6000 # |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D140/170 |
| Średnica | 30 mm |
|---|---|
| DługośćLL | 122,5 mm |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar bloku szlifierskiego | 10*23,2*16*38mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Piasek | D601 |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D140/170 |
| Wielkość | 145*4,8*16*6mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | 1F1 |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Rozmiar ziarna | B80/100 |
| Obligacja | wiązanie galwaniczne |