| Piasek | D200 |
|---|---|
| Kolor kartonowy | Fioletowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Sześcienny azotek boru |
| rozmiar | 6 cali |
| Średnica | 6 cali |
|---|---|
| Kształt | Okólnik |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Żywica |
| Piasek | 1200# |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 12 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Grit | 50 |
| Kolor Carten | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 300 mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 2,7 mm |
| Kolor kartonu | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 127 mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Kolor Carten | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 152mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Kolor kartonowy | żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 254 mm |
| Materiał | Diament |
| Wewnętrzny otwór | 20mm |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| rozmiar | Wszystkie rodzaje |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowywanie |
| Grit | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Obligacja | Spiekany |
|---|---|
| Odporność na korozję | wysoki |
| Zdolność szlifowania | wysoki |
| Trwałość | wysoki |
| Długość | 168,5 |
| Wielkość | 250*4*30*3 |
|---|---|
| Piasek | D60/70 |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Kolor | Srebro |
| Kształt | 1A1R |