| galwanicznie rozmiar koła cbn | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D40/45 |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D40/45 |
| mały rozmiar koła | 125,1*13,26*89,54mmmm |
|---|---|
| Wielki rozmiar koła | 163.25*22.28*31.75mm |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru lub diament |
| Spoiwo | Galwanizowane |
| Piasek | 100/120 170/200 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*22,2*32*2,5*2,5*10 mm |
| Stężenie | C125 C100 C75 |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| Rozmiar koła cbn | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | D126 |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D120/140 D325/400 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| wheel Size | 150*5*3*20mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Kształt | 14A1 |
| Ścierny | Diament i CBN |
| Piasek | D320 |
| Stosowanie | szlifowanie, ostrzenie |
| cbn rozmiar koła | 100*20*20*6*4mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament / CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | Siatka B150 |