| Nazwa produktu | Ściernica CBN |
|---|---|
| Piasek | B140 |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Kolor | szary |
| Kształt | Płaski kształt |
| Zastosowanie | Szlifowanie I Cięcie |
|---|---|
| Materiał | Diament |
| Kolor | Srebro |
| Wielkość | 200*1,0*31,75*10 |
| Rodzaj koła | płaskie koło |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 350*4*25,4*4mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D35/40 |
| Nazwa | Diamentowe Koło |
|---|---|
| Wielkość | 100mm |
| Ścierny | Diament |
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| galwanicznie cbn rozmiar koła | 125*4.2*11,1*4*7.5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B251 |
| Nazwa produktu | Galwaniczna ściernica diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | ciąć |
| Średnica | 100mm |
| Kolor | Srebro |
| Grubość | 0,8 mm |
| Pakiet | karton |
|---|---|
| rozmiar koła | 100mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 175*45*32*10*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament D64 |
| Imię | diamentowa ściernica galwaniczna |
|---|---|
| Korpus koła | STAL |
| Specyfikacja | 1A1 |
| rozmiar | 175 * 20 * 31,75 * 6 * 8 |
| Piasek | D120 / 140 |
| Imię | Diamentowe koło CBN |
|---|---|
| rozmiar | 76,2 * 25,4 * 25,4 |
| Kształt | okrągły |
| Ścierny | Diament |
| Twardość | bardzo ciężki |