| galwanicznie rozmiar koła cbn | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D125 |
| Zastosowanie | Wiercenie |
|---|---|
| Wielkość | 82*9,52*13,06*40 |
| nazwisko | Galwaniczne wiertło diamentowe |
| Piasek | D181 |
| Kąt | 40 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 1500*6*31,75*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*8*32*6*1,8 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Średnica | 100 mm |
|---|---|
| Grubość | 13 mm |
| Wewnętrzna dziura | 31,75 mm |
| Szerokość ścierna | 6 mm |
| Aplikacja | Twardy i kruche przetwarzanie materiałów |
| Kolor Cartena | Kolorowy |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wielkość | 600 mm |
| Materiał | Diament |
| Otwór wewnętrzny | 45 mm |
| rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Kształt | Płaski |
| Piasek | 230 # |
| kolor | Srebro |
| Materiał | Diament / CBN + Metal |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 38*52*M15 |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | wiązane galwanicznie diamentem |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D30/35 |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 355.6*25*12*25mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D852 D20/25 |
| Materiał | Diament |
|---|---|
| korpus koła | Stalowe |
| Nazwa | Elektroliterowane koło do szlifowania diamentów |
| Piasek | D40/45 |
| Kształt | Zindywidualizowane |