| Obligacja | lutowane |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Materiał | Diament |
| Zdolność szlifowania | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| żywica cbn rozmiar koła | 150*1.5*32*10mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament / CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | dowolna siatka, której potrzebujesz |
| Grubość koła | 6,35 mm |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| altana | 15.875 |
| Materiał | Diament |
| Zastosowanie | Szlifowanie i polerowanie |
| Koło z żywicy wielkość | 100*2,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Żywica |
| Rozmiar ziarna | każdą siatkę, której potrzebujesz |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Wiercenie |
| korpus koła | Stalowe |
| Kształt | 6A2 |
| nazwisko | Wiertło diamentowe o spoiwie metalowym |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D50/60 |
| Obligacja | Galwanizowane |
|---|---|
| Kształt | Ściernica |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Diament |
| altana | 31.75 |
| Kształt | 14F1 |
|---|---|
| Ścierny | diament |
| Agent wiązania | Żywica |
| Aplikacja | Szlifowanie |
| Materiał ścierny | CBN |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Obligacja | wiązanie galwaniczne |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 100*5*15,875*3mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D40/50 |