| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*6*31.75*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*8*31.75*10*8mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100 125 150 175 mm itp |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Kształt | Płaski |
| Ścierny | Diament i CBN |
| Stosowanie | Ostrzenie |
| Rodzaj | 1F1 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*35*31.75*3*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 125*5*3*32mm |
| Stężenie | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Nazwa | Diamentowy dysk do cięcia |
|---|---|
| Wielkość | 135 mm |
| Ścierny | Diament |
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| Pakiet | karton |
|---|---|
| rozmiar koła | 100*32*13*5mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 550 mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 50mm |