| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 145*3*22,2*2,4*7,5 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B251 |
| Basebody | STAL |
|---|---|
| Materiały ścierne | Diament |
| Podanie | Fazowanie klocków hamulcowych |
| Specyfikacja | Zgodnie z rysunkiem u |
| Szczegóły pakowania | Fioletowe pole koloru |
| galwanicznie cbn rozmiar koła | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | D140 / 170 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*10*31.75*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Kolor | złoto Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Cięcie marmuru |
| Kod Hs | 6804211000 |
| Zalety | Wysoka wydajność |
| Ścierny | Diament |
| Ścierny | Diament |
|---|---|
| Lepkość | Standard |
| rozmiar | 125 * 1,6 * 32 * 1,2 |
| Stosowanie | Ciąć |
| Twardość | Super twardy diament |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 351*1,5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Ścierny | cbn galwanicznie połączone |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*20*32*V30*V15 B181 |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN B181 |
| Średnica | 300 mm |
|---|---|
| Grubość | 12,7 mm |
| Wewnętrzna dziura | 127 mm |
| Szerokość ścierna | 6 mm |
| Aplikacja | Twardy i kruche przetwarzanie materiałów |
| uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| rozmiar | 152,4 mm |
| szczupłość | 20mm |
| Otwór | 10 mm |