| Grubość | 53,8 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Zęby piły przeznaczone do kontaktu z żywnością |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar koła cbn | 78 80 125 mm itp |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Rozmiar koła cbn | 78 80 125 mm itp |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Rozmiar koła cbn | 125,18*20,3*19,05 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Średnica | 100mm |
| Otwór wewnętrzny | 12,7 mm |
| Piasek | B200/230, B60/70 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | Woodmizer 127*22,23*12,7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Obligacja | wiązane galwanicznie |
| CBN wheel Size | 152*4.11*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| CBN wheel Size | 152*17*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| Grubość | 6mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B80/100 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |