| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Basebody | STAL |
|---|---|
| Ścierny | CBN |
| Typ standardowy | 14F1 |
| Kolor CBN | Czarny brązowy |
| Wielkość ziarna | B151 |
| Korpus podstawowy | Stal |
|---|---|
| Ścierny | CBN |
| Piasek | B151 |
| Rysunek | zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Tolerancja | cenny |
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Średnica | 180 mm |
| Wewnętrzna dziura | 31,75 mm |
| Piasek | B400 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Średnica dziury | 31,75 22,23 itd |
|---|---|
| Materiał | CBN |
| Średnica | 122*31.2*32mm R5, wszystkie rozmiary dostępne |
| Typ krawędzi | niestandardowe |
| proces | Galwanizowane |
| Kształt | 14A3 |
|---|---|
| Rozmiar | 100mm |
| Agent wiązania | Żywica |
| Twardość | Zgodnie z wymaganiami |
| Materiał ścierny | CBN |
| Basebody | Aluminium |
|---|---|
| Materiały ścierne | CBN |
| Podanie | szlifowanie pełnowęglikowe |
| Specyfikacja | Wykonaj zgodnie z rozmiarem rysunku u |
| rozmiar | 350 * 127 * 30 * 10 |
| Kolor pudełka | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Rozmiar koła cbn | 125*6*11,13*6 mm R4 |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B60/80 |
| Podstawowa część | stali |
|---|---|
| Profil | 10/30, 9/29,7/47 itp. |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Opakowanie | Standardowe eksportowane opakowanie kartonowe |