| Podstawowa część | stali |
|---|---|
| Profil | 10/30, 9/29,7/47 itp. |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Opakowanie | Standardowe eksportowane opakowanie kartonowe |
| Rozmiar koła cbn | 95*90*25,4mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B170/200 |
| Średnica | 75 mm |
|---|---|
| Grubość | 52 mm |
| Podstawowa część | Aluminium |
| Rozmiar ziarna | B126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Wielkość | 6 cali |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | B80/100 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*30*75*5*5 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*20*31,75*3*10 mm |
| Stężenie | C125 |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 250*34*42*6*11 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*8*32*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Materiał korpusu | Aluminium |
|---|---|
| Piasek | D126/D46 |
| Obligacja | Żywica |
| Kolor | szary |
| Zastosowanie | Szlifowanie i rozrywanie |
| Spoiwo | Zeszklony |
|---|---|
| ubieranie się | Łatwy ubiór |
| Pakiet | Pudełka |
| Kształt ściernicy | W kształcie miseczki |
| Podstawowa część | Stal nierdzewna |