| Kształt | 1F1 |
|---|---|
| Opakowanie | karton |
| Typ krawędzi | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 4,5 mm |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Podstawowa część | stali |
| Wielkość | 177.8*6.35*31.75*6.35mm |
| Rozmiar ziarna | 45/50 |
| Grubość | 15,88 mm |
|---|---|
| Podstawowa część | Wiązanie żywicy i metalowe |
| Rozmiar ziarna | D91 |
| Pakiet | Opakowania eksportowe |
| Profil | Drinting o wysokiej precyzyjnej szlifie |
| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
|---|---|
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pakiet | Jeden w pudełku |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
|---|---|
| Materiał korpusu | STAL |
| rozmiar | 5 cali |
| Grubość | 6,35 mm |
| Więź | Galwanicznie |
| Kształt | otyłość |
|---|---|
| rozmiar | 127,1 * 13 * 30 |
| Ścierny | CBN |
| Twardość | materiały stopowe |
| Lepkość | 100% |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*12.7*40*3mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Rozmiar koła cbn | 78 80 125 mm itp |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Pakiet | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Rozmiar kół | 250*30*12*5mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |