| Średnica | 90 mm |
|---|---|
| Grubość | 35 mm |
| Wewnętrzna dziura | 10 mm |
| Szerokość ścierna | 10 mm |
| Wysokość ścierna | 3mm |
| rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Kształt | Płaski |
| Lepkość | dobry |
| Twardość | Standard |
| Średnica | 126,9 mm |
| Proces | Galwanizowane |
|---|---|
| Piasek | B80/100 |
| Gęstość | 6,35 mm |
| Średnica | 127 |
| Kształt | 1A1 |
| Specyfikacja | 125*9,6*32*4*2 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Piły z węglików spiekanych, szlifowanie czołowe |
| Pakiet | Pudełka |
| Pochodzenie | Henan, Chiny |
| Rozmiar ziarna | D64 |
| CBN wheel Size | 88*17*12.7mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B120/140 |
| Więź | Żywica |
|---|---|
| uszczelka | pudełko kartonowe |
| Kolor | żółty |
| rozmiar | 800,720,700,660 |
| Grubość | 30–90 |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 550 MM |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Grit | B 60/70 |
| Kolor kartonowy | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| rozmiar | 6 cali |
| Materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrzny otwór | 20mm |
| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostry ostrze opaski |
| Podstawowa część | stal |
| Rozmiar ziarna | B151 B181 |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Kolor Cartena | Kolorowy |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Piasek | B213 |
| Materiał | Materiał |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudełko |