| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*1,0*31,755*10 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Średnica | 100 mm |
|---|---|
| Grubość | 30 mm |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B301 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Opakowanie | karton |
|---|---|
| Aplikacja | Szlifowanie |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stężenie | Dostosowane |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 3A1 400*20*127*10*6 D10 |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Kształt | 11v2 |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Grubość | 10 |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Obligacja | Żywica |
| Grubość | 10 mm |
|---|---|
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | D64 |
| Pakiet | Opakowania eksportowe |
| Profil | Wiązanie żywicy i metalowe |
| Grubość | 10 mm |
|---|---|
| Podstawowa część | Wiązanie żywicy i metalowe |
| Rozmiar ziarna | D91 |
| Pakiet | Opakowania eksportowe |
| Profil | Drinting o wysokiej precyzyjnej szlifie |
| Grubość | 10 mm |
|---|---|
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | D91 |
| Pakiet | Opakowania eksportowe |
| Profil | Wiązanie żywicy i metalowe |
| pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| rozmiar | 127 mm |
| Chudość | 20mm |
| Otwór | 10mm |
| materiał | CBN |
|---|---|
| rozmiar | 12 cali |
| Średnica | 305 mm |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Grit | B151 |