| Agent Bonda | Żywica |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Precyzja | Wysoki |
| Materiał podstawowy | Aluminium |
| Cechy | Wysoka wydajność, trwałe, ostre |
| Średnica | Wszystkie rozmiary są dostępne |
|---|---|
| Piasek | B252 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Typ krawędzi | Dostosowane |
| Proces | Galwanizowane |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 32mm |
| Basebody | STAL |
|---|---|
| Ścierny | CBN |
| rozmiar | Wykonane według rysunku |
| Podanie | Używany w przemyśle lotniczym |
| Lepkość | Standard |
| Materiał korpusu | Aluminium |
|---|---|
| Piasek | D200 |
| Kształt | Płaski |
| Stężenie | Dostosowane |
| Obligacja | Żywica |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Średnica | 200mm |
| Otwór wewnętrzny | 31,75 mm |
| Piasek | B60/70 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kod HS | 6804211000 |
|---|---|
| Grubość | 22,23 mm |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Profil | 10/30, 9/29 |
| Tworzywo | Sześcienny azotek boru, stalowa podstawa |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*25*31,75*15*10 mm |
| Stężenie | C100 |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
|---|---|
| Agent wiązania | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Obligacja | wiązane galwanicznie |
| Uszczelka | Pudełko i kartony |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Grubość | 53,8 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Zęby piły przeznaczone do kontaktu z żywnością |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |