| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Basebody | stal lub stal nierdzewna |
| element roboczy | STAL |
| Wielkość ziarna | B151 |
| Specyfikacja | jak rysujesz |
| Rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Kształt | 1V1W |
| Lepkość | Dobry |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Piasek | D30/35 |
| Specyfikacja | 175*12*50,8*4*2 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Szlifowanie piłek węglika |
| Pakiet | Pudełka |
| Rozmiar ziarna | D76 |
| Materiał środkowy | Aluminium |
| Kod HS | 6804221000 |
|---|---|
| Grubość | 26 mm |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Profil | 7/39,5 |
| Tworzywo | Sześcienny azotek boru, stalowa podstawa |
| Średnica | 100mm |
|---|---|
| Grubość | 30 mm |
| Wewnętrzna dziura | 20 mm |
| Szerokość ścierna | 3mm |
| Wysokość ścierna | 10 mm |
| Kształt | W kształcie miseczki |
|---|---|
| Spoiwo | ŻYWICA |
| rozmiar | 100 * 6 * 16 mm |
| Materiał środkowy | gumowe tworzywo sztuczne |
| Grit | D64 |
| Piasek | B150 |
|---|---|
| Kolor | szary |
| szerokość diamentu | 4 mm |
| Średnica | 75 mm |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Grubość | 22,23 mm |
|---|---|
| Aplikacja | Ostrzenie brzeszczotów do pił taśmowych |
| Podstawowa część | Stal |
| Rozmiar ziarna | B151, B181, B213 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 75*15*31.75*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Kształt | 1F1 |
|---|---|
| Opakowanie | karton |
| Typ krawędzi | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 4,5 mm |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |