| Pakiet | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Rozmiar kół | Wszystkie dostępne |
| Stężenie | 125% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Imię | diamentowa tarcza szlifierska |
|---|---|
| rozmiar | 76,2 * 25,4 * 25,4 * 3 |
| Kształt | okrągły |
| Ścierny | Diament |
| Twardość | bardzo ciężki |
| Nazwa produktu | Ściernica CBN |
|---|---|
| Piasek | B140 |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Kolor | szary |
| Kształt | Płaski kształt |
| Materiał korpusu | Aluminium |
|---|---|
| Piasek | D126/D46 |
| Obligacja | Żywica |
| Kolor | szary |
| Zastosowanie | Szlifowanie i rozrywanie |
| kolor | Złoto |
|---|---|
| Więź | Żywica |
| Ścierny | Diament |
| Specyfikacja | Wykonaj zgodnie z rozmiarem rysunku u |
| Stosowanie | szlifowanie |
| rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Stosowanie | polerowanie |
| Materiał | Diament / CBN |
| Piasek | 100/120 |
| Średnica | 200 mm |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*1.0*19.05*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Więź | Żywica |
|---|---|
| Ścierny | Diament |
| Specyfikacja | Wykonaj zgodnie z rozmiarem rysunku u |
| Podanie | Ostrzenie solidnego kardana |
| Twardość | Standard |
| Materiał | Diament |
|---|---|
| Radiusz | R1.1 |
| Wielkość | 100*2,2*15,88*3 mm |
| Grubość ostrza | 2,2 mm |
| średnica ostrza | 76 mm |