| Uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 100mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| ostrzenie ściernicy CBNRozmiar | 14F1R 150*10*32*8*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B80/100 |
| ostrzenie ściernicy CBNRozmiar | 152*12,7*34,93*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B600 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 175*12*50.8*4*2 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Nazwa | Głowa do szlifowania diamentów |
|---|---|
| Kształt | Cylindryczny |
| Kolor | Brązowy |
| Zamiar | Wyostrzyć |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 150mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 175*45*78*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielona |
| Abrasive | Diamond |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*12*31,75*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | Wszystkie dostępne |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |