| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Ubieranie się | Nie ma potrzeby |
| Funkcja | Galwaniczne ściernice CBN |
| Zaletą | Ma wpływ na zmniejszenie wagi |
| Zasiłek | Może również zmniejszyć koszty transportu |
| Kolor | Srebrny, brązowy |
|---|---|
| Średnica | 125 mm |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | D151/D64 |
| Materiał ścierny | Diament |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B251 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*10*31,75*8mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 254*22,7*165mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D852 D20/25 |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*20*32*10*6 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament D100/120 |
| Korzyść | Duża prędkość cięcia, szybkie cięcie, trwałe, wysoka wydajność, szybkie cięcie |
|---|---|
| Nazwa produktu | 150 mm diamentowa piła do cięcia galwanicznego marmuru, diamentowa piła, diamentowe ceramiczne ostrz |
| Pakiet | Pudełko papierowe, pudełko wewnętrzne + karton zewnętrzny, pudełko kartonowe, pudełko kolorowe |
| Piasek | 60 # 80 # 100 # 300 # 800 # 2000 #, 40/45 #, # 40 - # 120, 120 # |
| Szczegóły pakowania | Brązowy mały karton |
| rozmiar | 153mm*17mm*20mm R0.15 B6070 i B100120 |
|---|---|
| Spoiwo | Galwanizowany |
| Stosowanie | szlifowanie |
| Piasek | B60/70,B100/120 |
| Kolor | szary |