| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | drwal 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | 127*22,23*12,7 WM9/29 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Wiercenie |
| korpus koła | Stalowe |
| Kształt | 6A2 |
| nazwisko | Wiertło diamentowe o spoiwie metalowym |
| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Ubieranie się | Nie ma potrzeby |
| Funkcja | powlekane galwanicznie i niklowane |
| Zaletą | Tworzy bardziej agresywną więź |
| Zasiłek | Zapewnia również wyższą szybkość usuwania materiału i będzie trwał przez lata. Są przeznaczone wyłą |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | WM10/30 150*22,23*20mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| Zastosowanie | Szlifowanie i polerowanie |
|---|---|
| Średnica koła | 200 mm |
| Grubość koła | 1,0 mm |
| altana | 31.75 |
| Wielkość | 200*1,0*31,75*10 |
| Nazwa | Elektroliterowane taśmy diamentowe |
|---|---|
| Piasek | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Materiał | Diament |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 150*8*22,22*4,5 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B301 |
| Materiał | Diament |
|---|---|
| Wielkość | 59,44*187,4*19,05 |
| Kształt | proste |
| Kolor | szary |
| Nazwa | Galwaniczne wiertło diamentowe |
| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Ubieranie się | Nie ma potrzeby |
| Funkcja | Galwaniczne ściernice CBN |
| Zaletą | Ma wpływ na zmniejszenie wagi |
| Zasiłek | Może również zmniejszyć koszty transportu |