| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D120/140 D325/400 |
| Koło z żywicy wielkość | 150*1,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | każdą siatkę, której potrzebujesz |
| ostrzenie pił taśmowych ściernica CBN Rozmiar | 150*10*31,75*R4.9 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Siatka ziarnista | D325/400 |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | 127*22,23*12,7 WM7/34 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | WM7/39,5 127*22,23*12,7 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Grys | B151 |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | woodmizer 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| Tarcze do ostrzenia CBN | CBN |
|---|---|
| rozmiar | Płaski talerz |
| Ścierny | diament, sześcienny azotek boru, CBN |
| Lepkość | w razie potrzeby, BF, dobrze |
| Twardość | ae wymagane, Q, Medium |
| ostrzenie ściernicy CBNRozmiar | 152*12,7*34,93*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B80/100 |
| piła taśmowa do ostrzenia ściernicy CBNRozmiar | WM7/39,5 150*22,23*20mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Grys | B151 |