| Kolor | Srebrny, brązowy |
|---|---|
| Średnica | 125 mm |
| Otwór wewnętrzny | 31,75 mm |
| Piasek | D91 |
| Materiał ścierny | Diament |
| Kolor | Srebrny, brązowy |
|---|---|
| Średnica | 125 mm |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | D91 |
| Materiał ścierny | Diament |
| Średnica | 125 mm |
|---|---|
| Grubość | 25mm |
| Wewnętrzna dziura | 31,75 mm |
| Szerokość ścierna | 6mm |
| Wysokość ścierna | 12mm |
| Kolor kartonu | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 254 mm |
| Materiał | Diament |
| Wewnętrzny otwór | 21mm |
| Produkt | Ściernica diamentowa o spoiwie żywicznym |
|---|---|
| Materiał | Bakelit |
| Kolor | Czarny |
| średnica | 200 mm |
| Obligacja | Żywica |
| metalowe koło cbn Rozmiar | 351*1,5*35*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | cbn galwanicznie połączone |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | B100/120 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*1.0*31.75*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*1.0*19.05*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 150*5*22.22*8*3.75mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B251 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 200*15*31.7*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |