| Średnica | 300 mm |
|---|---|
| Grubość | 8 mm |
| Podstawowa część | stal |
| Rozmiar ziarna | D40/45 |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Średnica | 150 mm |
|---|---|
| Grubość | 5,68 mm |
| Podstawowa część | stal |
| Rozmiar ziarna | D126 |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Imię | Diamentowe koło |
|---|---|
| Kolor | Bursztyn |
| Podanie | Wyostrzyć |
| Kształt | okrągły |
| Szczegóły pakowania | KARTONY |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D140/170 |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | D50/60 |
| Koło z żywicy wielkość | 150*1,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Rozmiar ziarna | każdą siatkę, której potrzebujesz |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*12*32*4*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Kolor | Srebrny, brązowy |
|---|---|
| Średnica | 125 mm |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | D151/D64 |
| Materiał ścierny | Diament |
| Średnica | 150 mm |
|---|---|
| Grubość | 13 mm |
| Wewnętrzna dziura | 31,75 mm |
| Szerokość ścierna | 8 mm |
| Aplikacja | Twardy i kruche przetwarzanie materiałów |