| Obligacja | Galwanizowane |
|---|---|
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Materiał | Diament |
| korpus koła | Stalowe |
| Piasek | D40/45 |
| Kształt | Heterotyp |
|---|---|
| Nazwa | Galwaniczna diamentowa głowica szlifierska |
| Wielkość | 61,1*75*M25 |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Materiał | Diament |
| Obligacja | Galwanizowane |
|---|---|
| Nazwa | Diamentowy pręt do honowania galwanicznego |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Diament |
| Piasek | D60/70 |
| Piasek | D80/100 |
|---|---|
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Materiał | Diament |
| Kolor | Srebro |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*27*40*20*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Opakowanie | karton |
|---|---|
| Obligacja | Żywica |
| Aplikacja | Szlifowanie |
| Materiały ścierne | Diament |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Ściernica |
|---|---|
| Piasek | D60/70 |
| Zastosowanie | Szlifowanie i polerowanie |
| Wielkość | 200*1,0*31,75*10 |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Nazwa | Elektroliterowane taśmy diamentowe |
|---|---|
| Piasek | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Materiał | Diament |
| Średnica | 150 mm |
|---|---|
| Grubość | 26 mm |
| Wewnętrzna dziura | 31,75 mm |
| Szerokość ścierna | 6 mm |
| Wysokość ścierna | 6 mm |
| Grubość | 8 mm |
|---|---|
| Aplikacja | do szlifowania noży skórzanych |
| Podstawowa część | stal |
| Rozmiar ziarna | D600 |
| Kraj pochodzenia | CHINY |