| Nazwa | Diamentowe szpilki szlifierskie |
|---|---|
| kolor | brązowy |
| Zamiar | Wyostrzyć |
| Kształt | Conica |
| Piasek | 100 ziarna |
| ostrzenie ściernicy CBNRozmiar | 304,8*38,1*127 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Piasek | D80/100 |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Spoiwo | Metal |
| Aplikacja | Maszyna CNC |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Nazwa | Hybrydowa ściernica diamentowa |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 400*12*127*10 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 300*30*127*10*15 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Materiały ścierne | Diament |
|---|---|
| Obligacja | Żywica |
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | szary |
| Ścierny | Diament |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*30*31,75*12*3mm |
| opakowanie | Eksportuj specjalne pudełko |
| Materiał ścierny | 1 Klasa |
| Kolor | szary |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 175*12*50.8*4*2 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Kształt | Okólnik |
|---|---|
| Użycie | szlifowanie |
| Agent Bonda | Żywica |
| WYROWKA | ekspresowo |
| Pakiet | Pudełka |