| Package | Carton Box |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*6*31,75*6mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 100*6*32*4mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Materiał | Diament |
|---|---|
| Wielkość | 59,44*187,4*19,05 |
| Kształt | proste |
| Kolor | szary |
| Nazwa | Galwaniczne wiertło diamentowe |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*12*31,75*10 mm |
| Stężenie | C100 |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| nazwisko | Galwaniczne koła z diamentami |
|---|---|
| Ścierny | Diament |
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| Kolor | Złoty |
| Materiał podstawowy | Stal |
|---|---|
| Ścierny | Diament |
| nazwisko | Elektroliterowane koło do szlifowania diamentów |
| Piasek | D40/45 |
| Kształt | okrągły z rowką |
| Średnica | 150 mm |
|---|---|
| Grubość | 14 mm |
| Wewnętrzna dziura | 25,4 mm |
| Ścierny | Diament |
| Kraj pochodzenia | CHINY |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 90*38*10*6*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Otwór wewnętrzny | 31.75 |
|---|---|
| Średnica | 150 mm |
| Kolor | szary |
| Gęstość | 13 mm |
| Wielkość | niestandardowe |