| opakowanie | Standardowe eksportowane opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Materiał | Diamond, stalowa bazowa |
| Wielkość | 100,6*34,8*20,12*3 mm |
| Zastosowanie | Szlifowanie i wyostrzenie |
| Rozmiar ziarna | D220 |
| Kształt | Okólnik |
|---|---|
| Użycie | szlifowanie |
| Agent Bonda | Żywica |
| WYROWKA | ekspresowo |
| Pakiet | Pudełka |
| Kształt | Typ dysku |
|---|---|
| Użycie | szlifowanie |
| Agent Bonda | Żywica |
| WYROWKA | ekspresowo |
| Pakiet | Pudełka |
| Kształt | Typ dysku |
|---|---|
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Agent Bonda | Żywica |
| Dostawa | Przez Express |
| Pakiet | Pudełko kartonowe |
| Pakiet | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125 150 175 mm itp |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | diament |
| Nazwa | Diamentowa głowica szlifierska |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Cel, powód | Wyostrzyć |
| Kształt | Conica |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Nazwa | Diamentowa głowica szlifierska |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Cel, powód | Wyostrzyć |
| Giti | D100,120,150,180 |
| Szczegóły pakowania | Kartony |
| Rodzaj | OSTRZE PIŁY |
|---|---|
| Materiał ostrza | Lutowane |
| Podanie | ceramika, szkło, do cięcia marmuru, |
| Imię | Lutowane koło diamentowe |
| certification | ISO9001:2015&ISOCE16949 |
| nazwisko | Tarcza diamentowa CBN |
|---|---|
| Wielkość | 60mm |
| Ścierny | CBN |
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| Nazwa produktu | Ściernice diamentowe o spoiwie żywicznym |
|---|---|
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Obligacja | Żywica |
| Piasek | D91 |
| Stosowanie | Szlifowanie |