| Pakiet | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Rozmiar kół | 200*5*60*8*4 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diamond i CBN |
| Tworzywo | Diament |
|---|---|
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Długość życia | Długi |
| Twardość | Dostosowane |
| Zdolność szlifowania | Wysoki |
| Średnica | 125 mm |
|---|---|
| Grubość | 10 mm |
| Wewnętrzna dziura | 20mm |
| Rozmiar ziarna | D126 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kształt | 1A1 |
|---|---|
| Średnica | 40mm |
| Tworzywo | Stal |
| Stosowanie | Szlifowanie |
| Ścierny | diament |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 250mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 25,4 mm |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Funkcja | Złóż przedmiot obrabiany |
| rozmiar | dostosować |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowane do twoich wymagań |
| Imię | diamentowa tarcza szlifierska |
|---|---|
| rozmiar | Można dostosować |
| Ścierny | Diament i CBN |
| Stosowanie | Ostrzenie |
| Rodzaj | 1A1 |
| spiekane koło profilowe Rozmiar | 120*12*25*6*1.6mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D35/40 |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 203*12,7*19,05mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B100 120 |
| Kolor Cartena | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Rozmiar | 300 MM |
| Tworzywo | CBN |
| Wewnętrzna dziura | 21 mm |