| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 6 cali |
| materiał | CBN |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowane do Twoich wymagań i rysunków |
| Imię | Ściernica CBN |
|---|---|
| rozmiar | 152 * 12,7 * 34,93 * 5 |
| Kształt | okrągły |
| Ścierny | CBN |
| Twardość | Standard |
| Nazwa produktu | Ściernica hybrydowa 11V9 |
|---|---|
| Rodzaj | 11V9 |
| Kolor | Srebro |
| Rozmiar | 100*30*20*3*7*70 |
| Piasek | D64 |
| Imię | Hybrydowa ściernica 14A1 |
|---|---|
| Kształt | płaski |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Żywica |
| Kolor | Srebro |
| Nazwa produktu | okrągła, galwanizowana diamentowa ściernica CBN, |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Rodzaj | 1A1R |
| Materiał | Stal |
| Stosowanie | Ciąć |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 6 cali |
| materiał | Żywica Bond |
| Wewnętrznego otworu | 32mm |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 900mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 45 mm |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 6 cali |
| materiał | CBN |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowane do twoich wymagań |
| Piasek | D120/140 |
|---|---|
| Wielkość | 350*20*127*7*307*5 |
| Materiał | Diament |
| Kolor | Srebro |
| Obligacja | Galwanizowane |
| korpus koła | Stalowe |
|---|---|
| Zastosowanie | szlifowanie |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Nazwa | Elektroliterowane koło do szlifowania diamentów |
| Wielkość | 350*20*127*7*307*5 |