| Uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 125*18,5*32*5*7mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| galwanicznie rozmiar koła cbn | 647,7*75*200mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie miseczki, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | D20/25 |
| Kolor kartonu | Fioletowy |
|---|---|
| rozmiar | Wszystkie rodzaje |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowywanie |
| Grit | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| typu | Tarcza ścierna |
|---|---|
| Kształt | W kształcie miseczki |
| Kolor | brązowy |
| Nazwa produktu | Diamentowe koło z żywicy |
| Grit | 175 |
| uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 150mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| Materiał | Diament |
|---|---|
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Długość życia | Długi |
| Twardość | niestandardowe |
| Zdolność szlifowania | Wysoki |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Funkcja | Złóż przedmiot obrabiany |
| rozmiar | Dostosowane do Twoich wymagań i rysunków |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | Dostosowane do twoich wymagań |
| Średnica | 75mm |
|---|---|
| Otwór | 10mm |
| materiał | Diament |
| Grubość | 5mm |
| Grit | D251 |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Rozmiar | 100mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | zielony |
| Ścierny | Diament |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielona |
| Abrasive | Diamond |