| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 125*3,2*11,1*3*7,5mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B251 |
| Product name | Electroplated CBN grinding wheel |
|---|---|
| Obligacja | Galwanizowane |
| Uszczelka | W kartonach |
| Materiał | stal+CBN |
| stosowanie | Ciąć |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| Średnica | 127 mm |
| Otwór wewnętrzny | 44,45 mm |
| Piasek | D100/120 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Średnica | 150 mm |
| Otwór wewnętrzny | 32 mm |
| Piasek | B181 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| Średnica | 127 mm |
| Wewnętrzna dziura | 44,45 mm |
| Piasek | D100/120 |
| Rodzaj obligacji | Galwanizowane |
| Kolor kartonowy | Fioletowy |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka precyzja obróbki otworów wewnętrznych |
| rozmiar | Dostosowane do twoich wymagań |
| Materiał | Diament |
| Wewnętrzny otwór | Dostosowane |
| pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 150mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| Nazwa produktu | Ściernice diamentowe o spoiwie żywicznym |
|---|---|
| Rodzaj | 4A2 |
| Podanie | szlifowanie |
| Kolor | Srebro |
| Obligacja | Żywica |
| uszczelka | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 150mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| diamentowe ściernice trzpieniowe Rozmiar | 55*65*25mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | D35 C75 |