| Materiały ścierne | Diament |
|---|---|
| Basebody | stal lub stal nierdzewna |
| rozmiar oczek diamentu | 350/600, 180/220, 150/1000, 350/1000 |
| rozmiar | Można dostosować |
| Więź | Galwanicznie |
| pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 75 MM |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| Imię | diamentowa tarcza szlifierska |
|---|---|
| rozmiar | 76,2 * 25,4 * 25,4 * 3 |
| Kształt | okrągły |
| Ścierny | Diament |
| Twardość | bardzo ciężki |
| Nazwa produktu | lutowana ściernica diamentowa, |
|---|---|
| Materiał | STAL |
| kolor | Złoty |
| Piasek | D20/25 |
| Stosowanie | szlifowanie |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 150*8*22,22*4,5 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B301 |
| pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 500*50,8*304,8*10 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 125*10*20*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 400*50,8*127*10 mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| wheel Size | 100*30*31.75*12*6mm |
| Stężenie | C100 |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Ścierny | Diament |
|---|---|
| Twardość | Wysoki |
| Użycie | szlifowanie |
| Kolor | Złoty |
| Rozmiar ziarna | D1000 |