| Pakiet | Pudełka |
|---|---|
| Rozmiar koła | 150*12*31,75*10 |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Bade Materiał | Stal |
|---|---|
| technologii | Spawanie próżniowe |
| Ścierny | Diament |
| Średnica | 38 mm |
| Gęstość | 53 mm |
| Kolor Carten | Żółty |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| rozmiar | 127 mm |
| materiał | Diament |
| Wewnętrznego otworu | 20mm |
| rozmiar | wymagane |
|---|---|
| kształt | 1A1R |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Galwanizowany |
| Piasek | D40/45 |
| Pakiet | pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar koła | 250*76,2*12*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*35*31.75*3*10mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | CBN |
| Rozmiar koła cbn | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Piasek | B100/150 |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Rozmiar koła | 100*8*31.75*7mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Szary |
| Materiały ścierne | Diament |
| Opakowanie | Pudełka |
|---|---|
| Wielkość | 125*12*31,75*6*2mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielona |
| Ścierny | CBN |
| materiał | CBN, diament, diament + metal, tlenek glinu, diament / CBN + metal |
|---|---|
| Nazwa | Ściernica diamentowa o spoiwie żywicznym do narzędzi skrawających CNC |
| Grit | 180 # -320 # (D91-D46), 60/70 ~ W3,5, 30, 40 # ~ 600 # / konfigurowalny, 40 # ~ 600 # / Dostosowany |
| Użycie | ostrzenie, polerowanie, szlifowanie, rowkowanie, |
| Szczegóły pakowania | Kwadratowe pudełko w kolorze fioletowym |