| Korzyść | Duża prędkość cięcia, szybkie cięcie, trwałe, wysoka wydajność, szybkie cięcie |
|---|---|
| Nazwa produktu | 150 mm diamentowa piła do cięcia galwanicznego marmuru, diamentowa piła, diamentowe ceramiczne ostrz |
| Pakiet | Pudełko papierowe, pudełko wewnętrzne + karton zewnętrzny, pudełko kartonowe, pudełko kolorowe |
| Piasek | 60 # 80 # 100 # 300 # 800 # 2000 #, 40/45 #, # 40 - # 120, 120 # |
| Szczegóły pakowania | Brązowy mały karton |
| Ścierny | Diament |
|---|---|
| Lepkość | Standard |
| rozmiar | 125 * 1,0 * 32 * 0,6 |
| Stosowanie | Ciąć |
| Twardość | Super twardy diament |
| ostrzenie pił taśmowych ściernica CBN Rozmiar | 150*10*31,75*R4.9 |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Siatka ziarnista | D325/400 |
| Rozmiar | 100 12 19 4 |
|---|---|
| Kształt | Dostosowane |
| Ścierny | Diament |
| Spoiwo | Galwanizowane |
| Aplikacja | szlifowanie |
| Obligacja | żywica |
|---|---|
| Gęstość | 1.0 |
| Zastosowanie | cięcie włókien |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Otwór wewnętrzny | 15.88 |
| Nazwa produktu | Elektroliterowane koło do szlifowania diamentów |
|---|---|
| Specyfikacja | 1A1 |
| Obligacja | Galwanizowane |
| Ścierny | Diament |
| korpus koła | Stal |
| pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| rozmiar | 150mm |
| Stężenie | 100% |
| Kolor | Zielony |
| Ścierny | Diament |
| rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Stosowanie | polerowanie |
| Materiał | Diament / CBN |
| Piasek | 100/120 |
| Średnica | 200 mm |
| galwanicznie cbn rozmiar koła | 230*1.3*32mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B80 / 100 |
| Nazwa produktu | Galwaniczna ściernica diamentowa |
|---|---|
| kolor | Szary |
| Rodzaj | Ciąć |
| Materiał | STAL |
| Piasek | D325 |