| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | drwal 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | bacho 127*22*14mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| ostrzenie pił taśmowych Ściernica CBNRozmiar | drwal 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Materiały ścierne do kół | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Siatka ziarnista | B151 |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 4 5 6 8 10 inch etc |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | B151 B181 B213 etc |
| galwanizowane koło cbn Rozmiar | 125*3,2*11,1*3*7,5 mm |
|---|---|
| Kształt ściernicy | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A |
| Wielkość ziarna | B251 |
| Ścierny | CBN |
|---|---|
| Rozmiar koła | 60*93*20 mm |
| opakowanie | Eksportuj specjalne pudełko |
| Materiał ścierny | 1 Klasa |
| Cechy | Wysoka wydajność cięcia, dobre samoostrzenie, długa żywotność |
| Wielkość | 152,4*8*12*35*5 mm |
|---|---|
| Kształt | Okólnik |
| Ścierny | CBN |
| Spoiwo | Żywica |
| Piasek | 4000# |
| cbn rozmiar ściernicy | 152 * 25,4. * 32 mm |
|---|---|
| Kształt koła CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B151 |
| cbn rozmiar ściernicy | 125*6.35*20mm |
|---|---|
| Kształt koła CBN | Płaski, w kształcie kubka, 1A1, naczynie, miska itp |
| Ścierny | Sześcienny azotek boru |
| Spoiwo | Metal, żywica, ceramika, żywica lub ceramika, A. |
| Wielkość ziarna | B151 |
| Materiał | CBN |
|---|---|
| Zastosowanie | Ciąć |
| Średnica | 250mm |
| Kod Hs | 6804221000 |
| Otwór wewnętrzny | 42 mm |