| Materiał podstawowy | Stal |
|---|---|
| Ścierny | Diament |
| nazwisko | Elektroliterowane koło do szlifowania diamentów |
| Piasek | D40/45 |
| Kształt | okrągły z rowką |
| Rodzaj | Dysk ścierny |
|---|---|
| Kształt | W kształcie miseczki |
| kolor | brązowy |
| Nazwa produktu | Koło z żywicy diamentowej |
| Piasek | 175 |
| Średnica | 100 mm |
|---|---|
| Otwór | 10 mm |
| Grubość | 5 mm |
| Piasek | D251 |
| Obligacja | Galwanizowane |
| rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Ścierny | Diament i CBN |
| Stosowanie | szlifowanie |
| kolor | Dostosowane |
| Piasek | 80 # ---- 1000 # |
| Produkt | Ściernica diamentowa o spoiwie żywicznym |
|---|---|
| Materiał | Bakelit |
| Kolor | Czarny |
| średnica | 200 mm |
| Obligacja | Żywica |
| produkt | ściernica diamentowa z żywicy, |
|---|---|
| Materiał | bakelit |
| kolor | Czarny |
| Średnica | 200 |
| Więź | Żywica |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | niebieski |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 32mm |
| Kolor | Zielony |
|---|---|
| Waga | 80 kg |
| Modelu | MF111 |
| Napięcie | 380V |
| typu | uniwersalny |
| Kolor Carten | Fioletowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| rozmiar | 8 cali |
| materiał | Sześcienny azotek boru |
| Wewnętrznego otworu | 12,7 mm |
| Podstawowa część | stali |
|---|---|
| Kształt | 14F1 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| opakowanie | Standardowe eksportowane opakowanie kartonowe |